LED OBRAZOVKA

Eventové a spoločenské podujatia: živé prenosy, firemná propagácia výrobkov a služieb spoločností, módne prehliadky.
Kultúrne akcie: koncerty, festivaly, výstavy, volebné mítingy (interiérové a exteriérové).
Športové akcie: živé prenosy na LED obrazovke, reklamné LED mantinely, rôzne športové podujatia.
LED OBRAZOVKA NA PRENÁJOM S KOMPLETNÝM SERVISOM
LED obrazovky sú v súčasnosti lídrom na trhu s obrazovou produkciou. Majú nesporné výhody použitia ako sú napríklad možnosť využitia v interiéri, ale aj v exteriéri, ďalej jasná viditeľnosť na veľkú vzdialenosť a to aj za priameho slnka.

Vonkajšie veľkoplošné LED obrazovky sú vykročením z radu statických reklamných a prezentačných plôch.
Nepodmienená viditeľnosť, obraz vo vysokom rozlíšení, výnimočné farby, optimalizovaný jas a kontrast v kombinácii s dlhou životnosťou LED diód. To robí z vonkajšej LED obrazovky extrémne flexibilnú reklamné a prezentačnú plochu.

LED OBRAZOVKA
Veľkoplošné LED obrazovky je možné použiť ako dekoratívny alebo informatívny zobrazovač počas interiérových či exteriérových podujatí.
Ponúkame prenájom LED stien s kompletným servisom – prenájom a obsluha veľkoplošných LED obrazoviek pre rôzne akcie – kamerové prenosy na veľkoplošnej LED obrazovke a vysielanie on-line – inštalácia prenajatej LED steny.
LED POSTER P2.5
Komplexný interiérový led panel, ktorý svojim elegantným designom a bezdrôtovým ovládaním splní akékoľvek požiadavky zákazníka. Jeho využiteľnosť má neobmedzené možnosti ako info panel, náhrada roll-up bannera, prezentácia aktuálnej ponuky produktov alebo súčasť scény. Jeho najväčšou pridanou hodnotou je, že je možné poster pripojiť na lokálnu sieť bezdrôtovo cez wifi a ovládať ho cez webovú platformu online odkiaľkoľvek. Lokálne je možné ovládať poster prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej cez Android aj iOS.
Kreatíve sa medze nekladú – postery je možné taktiež prepojiť medzi sebou a vytvoriť tak jeden celistvý obraz.